4/02/2014

50 CENT in person!

Od 50 Centa udało mi się już zdobyć autograf podczas jego pierwszej wizyty w Warszawie pod hotelem "Sheraton". Dziś po prawie pięciu latach po raz drugi miałam okazję spotkać go osobiście pod studiem "DD TVN". Tym razem udało mi się zdobyć dwa podpisy na zdjęciach. ( Za jedno zdjęcie dziękuję Tomkowi, który widząć mój notesik zlitował się nade mną i dał mi jedno swoje zdjęcie do podpisu. Dięki!!!!!;))
Widziałam też chyba największego polskiego fana amerykańskiego rapera - PeKaya, jednak nie brałam jego podpisu, bo właściwie to po co mi ? Był też Maciej Musiał, słodki jak zwasze ;), jenak i jego autografu nie brałam bo już mam. Jeśli nie miałeś/ miałaś okazji być dziś pod studiem , to inormuję, że w piątek, 04.04.2014   50 Cent spotka się ze swoimi fanami w "Saturnie" w Złotych Tarasach o godzinie 11.
Mnie jednak tam nie będzie, a w sumie szkoda, może udałoby mi się zrobić z nim fotkę, a tym czasem muszę zadowolić się tym:

2 komentarze:

  1. Ooooooooo ! Strasznie Ci zazdroszczę, że masz autograf 50-centa i to jeszcze osobiście. Marzę o jego autografie, ale do Warszawy to mam bardzo daleko. Serdeczne gratulacje !! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wielkie gratulacje! :) Nie masz moze jednego na wymiane? :p

    OdpowiedzUsuń